KONTAKTUJTE NÁS

PŘEJI VÁM,

ABYSTE MOJE RADY NEPOTŘEBOVALI!

Z DŮVODU UKONČENÍ SPOLUPRÁCE S PORADNOU PEČUJ DOMA (Diakonie ČCE) VÁM V SOUČASNOSTI NEMOHU ZPROSTŘEDKOVAT BEZPLATNÉ SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ PORADENSTVÍ.

Vím, že byste mohli moji pomoc potřebovat, ale moc se omlouvám, není v mých možnostech Vám nyní pomoci. Mám jen jednu hlavu a dvě ruce a nejsem schopná vytvořit více času na všechnu práci, kterou bych ještě mohla dělat, ve které bych ještě byla užitečná, kde bych ještě mohla pomoci.

V současnosti potřebuji čas i sama na sebe a svoji rodinu, protože by se mohlo brzy stát, že bych nemohla pomoci vůbec (protože by mi to zdraví nedovolilo).

Přesto se budu snažit alespoň na tento web poskytnout vzory, materiály a postupy, abyste je mohli v budoucnu využít a také se můžeme potkat na přednáškách.

 

Pokud byste potřebovali pomoc advokáta, mohu Vám doporučit:

  • spolupracující advokátní kancelář zde.

Pokud máte zájem o přednášku, kurz, lektorování (více k tématům zde) – napište mi, prosím zde.

Chcete-li se účastnit vzdělávacího CYKLU PRO VEŘEJNÉ OPATROVNÍKY nebo PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY, prosím, kontaktujte nás zde.  

Mgr. Radka Pešlová

Prosím, uvědomte si, že mi píšete ve svém dotazu svůj e-mail a často i Vaše osobní a citlivé údaje. Vaše údaje neprodávám, nezveřejňuji, neposílám newsletter, ale stejně si prosím přečtěte, jak s Vašimi údaji zacházím. Je jen na Vás, co mi napíšete a dostane se mi to do e-mailu, počítače a na můj flashdisk.